• Заштеди 17%

THULE CROSSOVER 15" MacBook Pro® or PC 25L DAYPACK (TCBP317K)


Редовна цена: 5000  ден  

4130  ден

Заштедувате: 870  ден  (17%)
10358
+

THULE CROSSOVER 15" MacBook Pro® / PC 25L (TCBP317K) 

Вграден, интегриран лаптоп оддел 15 ”MacBook Pro® или лаптоп, дел за iPad®, со безбедна зона за очила за сонце и кревка опрема вклучувајќи специјален џеб за телефонски, кој може да се заклучи или отстрани заедно за дополнителниот простор. Перфорирани EVA рачки за на рамо со мрежаста обвивка и задна страна со канали за проток на воздух ви обезбедуваат удобност и лесностија. Ткаенина и патенти отпорни на вода за подобра заштита на вашиот ранец. Организацискиот оддел има место за кабли и други додатоци, како и два странични џебови од мрежа за шишиња со вода или додатоци.

Димензии32 x 27 x 48 cm
Димензии за лаптоп делот27 x 3 x 38 cm
Тежина0.87 kg
Волумен25 L
БојаЦрна
МатеријалDobby најлон
Модел на ранецTCBP-317
Модел број3201989

Повеќе инфо на следново видео:

Demo 6: Using jQuery Slider as a Lightbox

 

Clicking the image gallery will pop up the jQuery slider as a lightbox to show the image details.

We added a script into the page that will hide the jQuery Slider lightbox by default. It will display when the the gallery images are clicked.