• Заштеди 11%

Mouse MSI Gloss, Resolution up to 1000 DPI, SLIM, USB, black color (M-007)


Редовна цена: 280  ден  

250  ден

Заштедувате: 30  ден  (11%)
11017
+

MS Industrial GLOSS црно, оптичко жичано глувче со УСБ приклучок, 1000dpi, 2 копчиња, сјајна црна боја